TAH reklamní a komunikační agentura

Naše služby

Jádro našich služeb tvoří grafické služby v co možná nejširším rozsahu. Vlastní grafické zázemí nám umožňuje jednak velmi operativně reagovat na urgentní požadavky našich klientů a zároveň si můžeme dovolit dodržovat dohodnuté termíny odevzdání požadovaných prací. Dalším benefitem našeho vlastního grafického zázemí je možnost organicky a komplexně pracovat na mnohovrstevnatějších zakázkách přesahujících do více disciplín jako např. tvorba webových stránek, prezentací, eshopů s návazností na online marketing včetně tvorby remarketingových bannerů do obsahových sítí atd. Zde je výčet námi poskytovaných služeb:

1.

Grafický design, sazbu a tisk produktových katalogů, firemních profilů, výročních zpráv, návrhy a realizaci obalů - obalový design, návrh a výrobu pvc bannerů a reklamních plachet pro venkovní použití, návrhy a výrobu včetně montáže či instalace polepů výloh a aut, návrhy propagačních tiskovin nejrůznějších formátů, firemní inzerce, firemního loga s následnou tvorbou logomanuálu s možností jeho rozšíření na zpracování kompletního manuálu jednotného vizuálního stylu firem tzv. corporate identity.

2.

Pro naše zákazníky podnikající v oblasti tvorby a vývoje počítačových her a aplikací tvoříme design a následně jeho jednoduché 2D animace, ale i náročnější a propracovanější 3D animace.

3.

V oblasti audio-video tvoříme rádiové spoty od textových návrhů, originální hudební podkres až po jeho namluvení profesionály z řad herců, dále tvoříme audio-vizuální prezentace, produktová videa a videoklipy hudebních skupin.

4.

Jednou z našich nejdynamičtěji se rozvíjejících disciplín je tvorba webových stránech a eshopů. Návrhy tvoříme na míru podle obchodních cílů našeho klienta, a to od návrhu funkcionality, vzhledu stránek /webdesignu/ až po obsah webových stránek tzv. copywriting. O námi vytvořené webové prezentace se klientům staráme i v další fázi, a to propagací jejího obsahu tzv. online marketingem včetně jejich pravidelné měsíční správy.

5.

Pokrýváme i oblast Public Relations – tvoříme a distribuujeme pro vytipovaná média tiskové zprávy a prohlášení, firemní sdělení o novém výrobku či službě včetně monitoringu médií atd.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás (reklamní agentura Hradec Králové) prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo volejte 604 948 329.

Poptávka / kontaktní formulář

Jméno
E-mail nebo telefon
Zpráva