TAH reklamní a komunikační agentura

Tvorba webových stránek, e-shopů, microsite

Před samotnou tvorbou webových stránek či internetového obchodu tzv. eshopu přikládáme velkou váhu přípravným konzultacím s klientem. Ptáme se na obchodní cíle a očekávání klienta od tohoto propagačně-prodejního nástroje jeho podnikání, abychom tak společně našli optimální řešení výsledné internetové prezentace. Sami pak klientovi, pokud má zájem, nabízíme doporučení jak upravit či vylepšit jeho představu provedení stránek, aby jejich požadovaný efekt byl co největší. 

Teprve po ujasnění si obchodních požadavků a na ně navazujících nároků na funkcionalitu webových stránek zahrnující i rozsah a strukturu jejich obsahu, přistupujeme k tvorbě grafického vzhledu webových stránek odrážející již rozestavění jednotlivých prvků a funkcí stránek.

Nabízíme vlastní redakční systém, který klientovi umožňuje absolutní nezávislost při spravování obsahu stránek - textů, fotografií, videií, produktů atd. Klient, nebo jím určená osoba, si tak sám ve velmi přehledném a jednoduchém uživatelském prostředí bez potřeby odborných znalostí tvoří tvář a obsah webových stránek. Samozřejmě, že klienta před spuštěním s naším redakčím systémem seznámíme a jím pověřenou osobu zaškolíme.

Klientům nabízíme i hosting, tedy umístění webových stránek, na našem serveru, zřízení emailových adres a také poradenský a technický servis v případě potřeby.

Nabízíme i další a velmi důležité služby spojené s tvorbou webových stránek. Kromě již zmíněných odborných konzultací, grafického webdesignu, programování a hostingu, nabízíme i tvorbu textového obsahu tzv. copywriting s ohledem na SEO a také služby v oblasti propagace obsahu klientových stránek tzv. online marketing. O nabídce těchto našich služeb se dozvíte více zde.

Líbí se vám náš přístup v oblasti realizace webových stránek a máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo volejte 604 948 329.

Poptávka / kontaktní formulář

Jméno
E-mail nebo telefon
Zpráva