TAH reklamní a komunikační agentura

Grafika, obalový design, sazba katalogů a časopisů, návrhy polepu aut

 

Grafický design je cílené, tematické zpracování grafických prvků a textů pro uvedení určité informace, myšlenky nebo názoru o produktu, který firma či společnost usiluje zaujmout a dostat do povědomí vytipované cílové skupiny.

Předmětem našeho grafického designu jsou nejčastěji tištěná periodika, firemní profily, odborné publikace, sborníky, produktové katalogy, propagační stojany, plakáty, knihy, 3D vizualizace, výroční zprávy, merkantilní tiskoviny (vizitky, dopisní papíry apod.), obaly na výrobky, propagační materiály a předměty atd. 

Námi vytvořené grafické návrhy umíme také vyrobit. Máme velmi široký okruh partnerských dodavatelů z nejrůznějších technologických oblastí výroby jako např. digitální tisk, ofsetový tisk, samolepících polepů, kniháren s ručním zpracováním tiskovin, výroby 3D log na budovy i do interiéru, atd. Dlouholeté vztahy s dodavateli nám umožňují nabízet příznivé ceny, kvalitní provedení a dpolehlivé termíny.

Zaujala vás náše nabídka v oblasti grafické tvorby a výroby? Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo volejte 604 948 329.

Poptávka / kontaktní formulář

Jméno
E-mail nebo telefon
Zpráva